
Twin Slat Pack - 632784
Call for Price
3370-4 - Hollister Strght Back/Arch Top Chair
Call for Price
Kellen 113 Power Lay Flat Reclining Sofa w/Zero Gravity
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 86 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Green |
| Detail Color | Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kellen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Kellen 113 Castered Cocktail Ottoman
Kellen 113 Glider Recliner
Kellen 113 Lay Flat Reclining Loveseat
Kellen 113 Lay Flat Reclining Sofa
Kellen 113 Power Lay Flat Recliner w/Zero Gravity
Kellen 113 Power Lay Flat Reclining Loveseat w/Zero Gravity
Related products
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Finley Fabric Power Inclining Sofa
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.