
Niles CHAIRS 30351/56DX
Call for Price
11-1050SK - Leo Skirted Wing Chair
Call for Price
Kellen 113 Castered Cocktail Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
11312
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Catnapper, Gray, Light Gray Geometric Pattern, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 42 × 42 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray Geometric Pattern |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kellen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Kellen 113 Glider Recliner
Kellen 113 Lay Flat Reclining Loveseat
Kellen 113 Lay Flat Reclining Sofa
Kellen 113 Power Lay Flat Recliner w/Zero Gravity
Kellen 113 Power Lay Flat Reclining Loveseat w/Zero Gravity
Kellen 113 Power Lay Flat Reclining Sofa w/Zero Gravity
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.