
2 West Bookcase 24 x 84 - 632484
Call for Price
3353S - Crossback Side Chair
Call for Price
Positano 499 Reclining Console Loveseat
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 79 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Timber |
| Style | Contemporary |
| Collection | Positano |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Positano 499 Reclining Sofa
Positano 499 Rocker Recliner
Related products
EZ1C00 Double Reclining Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Reyes 240 Lay Flat Reclining Console Loveseat w/Storage & Cupholders
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.