Positano 499 Power Wall Hugger Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 43 × 42 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Timber |
| Style | Contemporary |
| Collection | Positano |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Positano 499 Reclining Console Loveseat
Positano 499 Reclining Sofa
Positano 499 Rocker Recliner
Related products
Davis Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.