3389S-1 - Iris Stainless Side Chair
Call for Price

Krista Non swivel stool 40361-30/67LA
Call for Price
Dorian 307 Power Wall Hugger Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 41 × 38 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dorian |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dorian 307 Power Reclining Loveseat
Woven Rectangle Cocktail
Related products
Christopher 3-Way Lounger
| Brand | Bradington Young |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Nailheads |
| Style | Transitional |
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.