Corey CHAIRS 34560-WE/1B25DXF4
Call for Price
33-3104 - 77"-86" Bench By The Inch
Call for Price
Mayfield 4784 Glider Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 43 × 46 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate Brown Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mayfield |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Davis Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Loft Living, Daxton Living Room Daxton Recliner Divided Back – Pwr with Art Headrest
Stressless® Mayfair (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.