Julius CHAIRS 34557-WE/1B25L8F4
Call for Price
33-2176 - Blaire Bench
Call for Price
Victor 4764 Chaise Rocker Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate Brown Faux Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Victor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Davis Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.