3631S-1 - Fairmont Tufted Side Chair
Call for Price

Madison STOOLS 41406-26/52CB47
Call for Price
Wembley 458 Power Headrest w/Lumbar Lay Flat Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 43 × 50 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Granite Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wembley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Wembley 458 Lay Flat Recliner
Wembley 458 Lay Flat Reclining Console Loveseat
Wembley 458 Lay Flat Reclining Sofa
Wembley 458 Power Headrest Console Loveseat
Wembley 458 Power Headrest Power Lay Flat Recliner
Wembley 458 Power Headrest Power Lay Flat Reclining Sofa
Wembley 458 Wedge
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.