Emmett Leather Track Arm Lay Flat Manual Recliner
Call for Price
Wembley 458 Power Headrest w/Lumbar Lay Flat Recliner
Call for Price
3631S-1 – Fairmont Tufted Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tufted |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 22 lb |
| Leather | 40 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.75 yrd |
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.75 × 20.25 × 40.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Tufted |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.