Maldini 445 Wedge
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 41 × 72 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maldini |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Maldini 445 RSF Armless Chair w/Console
Related products
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Console Table
Getaway Coastal Living Home Collection Surfside Wing Chair
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.