
Otis STOOLS 40347-30/25LC
Call for Price
3382-6 - Layla 112" To 123" Raf Corner Banquette
Call for Price
McPherson 261 Power Lay Flat Armless Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 31 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha Brown |
| Collection | McPherson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
McPherson 261 Castered Cocktail Ottoman
McPherson 261 Power Lay Flat Recliner
McPherson 261 Power LSF Reclining Chaise
Related products
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.