
Shaker 6 Drawer Chest - 61161
Call for Price
20-22 - Configurable Raf Sofa
Call for Price
McPherson 261 Castered Cocktail Ottoman
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 40 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Beige Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | McPherson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.