
Amelia TABLES 52905/69+90235/P2
Call for Price
Complete Twin Over Full Bunk Bed Stone Path Gray Finish
Call for Price
Polaris 2470 LSF Section
"*" indicates required fields
SKU:
247062
Category: Sectional Parts
Tags: Green, Jackson Furniture, Sage Green Leather, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 43 × 96 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Green |
| Detail Color | Sage Green Leather |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Polaris 2470 Armless Chair
Polaris 2470 Armless Sofa
Polaris 2470 Cocktail Ottoman
Polaris 2470 Cocktail Ottoman 40″
Polaris 2470 Corner
Polaris 2470 LSF Loveseat
Polaris 2470 RSF Loveseat
Related products
Arlo Fabric Power Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.