Living Room Cadence Exposed Wood Chair
Call for Price

Burton Extendable table 52640/53+90972/48
Call for Price
Stockbridge 2340 LSF Chaise
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 68 × 40 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cream Linen |
| Collection | Stockbridge |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Stockbridge 2340 Armless Chair
Stockbridge 2340 Armless Sofa
Stockbridge 2340 Cocktail Ottoman
Stockbridge 2340 Corner
Stockbridge 2340 LSF Section
Stockbridge 2340 RSF Loveseat
Stockbridge 2340 RSF Section
Related products
Chairside Table
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.