
2 West Bookcase 48 x 84 - 634884
Call for Price
3381-0 - Layla 28" By 28" Laf Corner Banquette
Call for Price
Sydney 206 Power Armless Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 41 × 25 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sydney |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Sydney 206 Armless Chair
Sydney 206 Armless Recliner
Related products
New Traditions Sofas
Coastal Living Outdoor Hatteras Chair
Rectangle Chairside Table
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.