
Heritage Estate Panel Cal King Headboard - 60695
Call for Price
11-659 - Dakota Chair
Call for Price
Sydney 206 Wedge
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 41 × 72 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sydney |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Sydney 206 Armless Chair
Sydney 206 Armless Recliner
Related products
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.