2580-80 Max Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Gray |
| Collection | Max |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Craftmaster Essentials Sofas
New Traditions Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.