AE-SIG2113-2 – Martineau Sofa
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Notes | Welted – STD |
| Volume | 67 cft |
| Weight | 143 lb |
| Leather | 210 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 14.25 yrd |
Additional information
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 93.5 × 29 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.