Dwell Boulder Six Drawer Dresser
Call for Price
Caswell Leather Power Reclining L-Shaped Sectional
Call for Price
D12-45-1 – Andalusia Settee Canopy
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Volume | 71 cft |
| Weight | 28 lb |
| Leather | 158 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 10.00 yrd |
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 73 × 44 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Finley Fabric Power Inclining Sofa
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.