Hudson Outdoor Sofa 93 – Special Order
The Hudson Outdoor Sofa is upholstered as a slipcover for a more laid-back appearance.
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Special order available in Sunbrella and InsideOut fabrics | Yes |
|---|---|
| Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to view available outdoor fabric options. | Yes |
| Removable Slipcover | Yes |
Additional information
| Dimensions | 40 × 93 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Coastal Living Outdoor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bottega Outdoor Ottoman – Special Order
Brooke Outdoor Chair – Special Order
Brooke Outdoor Ottoman – Special Order
Brooke Sofa 84″ Outdoor – Special Order
Burke Outdoor Swivel Chair – Special Order
Coastal Living Outdoor Edisto Cocktail Table
Coastal Living Outdoor Edisto Side Table
Coastal Living Outdoor Geneva End Table
Related products
Studio C Essentials Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.