
Emmerson Flat Panel Full Bed - Tall Footboard - 64188
Call for Price
3382-2 - Layla 49 "To 65" Raf Corner Banquette
Call for Price
Sadler 241 Power Lay Flat Reclining Sofa w/DDT
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 45 × 89 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Seal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sadler |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Studio C Essentials Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.