
Emmerson Flat Panel Twin Bed - Tall Footboard - 64178
Call for Price
3382-1-SK - Layla 29" To 48" Skirted Raf Corner Banquette
Call for Price
Sadler 241 Power Lay Flat Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 43 × 40 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Seal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sadler |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Parsons Leather Lay Flat Power Recliner
Stressless® Consul (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Power
Stressless® Sunrise (M) Signature Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.