042610BDSC
$2,040.00 Original price was: $2,040.00.$1,278.99Current price is: $1,278.99.

Casual Retreat Settee 003430
Call for Price
2016-85 Tolly Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Cream |
| Collection | Tolly |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.