
Queen Platform Rails - 632983
Call for Price
3371-2 - Chandler Curved Back With Scoop Top Chair
Call for Price
Tosh 127 Power Reclining Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 39 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Black Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tosh |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Tosh 127 Power Recliner
Tosh 127 Reclining Loveseat
Tosh 127 Reclining Sofa (84″)
Tosh 127 Rocker Recliner
Related products
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.