
2 West Bookcase 24 x 60 - 632460
Call for Price
Savoy N-dura Resin Wicker Outdoor Chaise Lounge
Call for Price
Transformer II 491 Ultimate Sofa w/3 Recliners & Drop Down Table
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 90 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Transformer II |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Transformer II 491 Chaise Swivel Glider Recliner
Transformer II 491 Rocking Reclining Loveseat
Related products
Design Options – F9 Sofas
Studio C Essentials Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.