Perry CHAIRS 35312-WE/1B25KZF4
Call for Price
3370-1 - Hollister Strght Back/Strght Top Chair
Call for Price
Tyler 106 Power Reclining Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 39 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray Chenille |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tyler |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Living Room Urban Ottoman
Tyler 106 Power Reclining Loveseat
Tyler 106 Power Wall Hugger Recliner
Tyler 106 Rocker Recliner
Related products
Studio C Essentials Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.