Tyler 106 Rocker Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Green |
| Detail Color | Sage Green Chenille |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tyler |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Living Room Urban Ottoman
Tyler 106 Power Reclining Loveseat
Tyler 106 Power Reclining Sofa
Tyler 106 Power Wall Hugger Recliner
Related products
Christopher 3-Way Lounger
| Brand | Bradington Young |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Nailheads |
| Style | Transitional |
Davis Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.