Hudson Valley 54-inch Round Dining Table
$5,497.00 Original price was: $5,497.00.$3,288.99Current price is: $3,288.99.

Catalina Fabric Reclining Sofa
Call for Price
Zeller 4470 Sofa (93″)
"*" indicates required fields
Description
Relax in the inviting comfort and style of this sofa. Its generous size and gel seat cushions will put you instantly at ease. Patterned accent pillows complete the ensemble. dimensions Width (inches): 93″ W Depth or Length (inches): 44″ D Height (inches): 37″ H
Additional information
| Dimensions | 44 × 92 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | Navy Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Zeller |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Zeller 4470 Chair
Zeller 4470 Loveseat
Related products
Studio C Essentials Sofas
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.