D31-05-WH – Litchfield Planter – White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Volume | 10 cft |
| Weight | 65 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 27.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Litchfield |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.