Modern Sable Arm Chair
Call for Price
Carolina Leather Track Arm Accent Chair
Call for Price
D13-110-8 – Fiske Outdoor Swivel Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Marine Grade Frame |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 32 cft |
| Weight | 95 lb |
| C.O.M. (*) | 8.25 yrd |
Additional information
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 34 × 31.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.