Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Everly STOOLS 44555-26WE/1B25KZF4
Call for Price
AE-D40-51 – Mainland Wicker Dining Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Hularo |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Reticulated Foam |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 33 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21.5 × 36.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.