Bixby Green Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bixby |
| Features | Fabric |
Bledel Buffet Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bledel |
| Features | Fabric |