Harvest Rectangle Dining Table
Call for Price

Devon Fabric Rocking Recliner
Call for Price
Bixby Green Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
Crafted with a ceramic base featuring scalloped channels and an organic striped texture, all bathed in a luxurious hunter green glaze. Enhanced with plated antique brass finishes. The round drum shade is covered in a crisp white linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bixby |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bixby Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
| Collection | Bixby |
| Features | Fabric |
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Bronze 81134BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Scala Hand-Forged Bedside Lamp in Gilded Iron with Natural Percale Shade 53514GI
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.