Park Slope Cocktail Table Cherry
| Dimensions | 29 × 50 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Console Table Cherry
| Dimensions | 16 × 56 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope End Table Cherry
| Dimensions | 28 × 23 × 27 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Round Dining Table Cherry Pasadena
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Trestle Dining Table Cherry Pasadena
| Dimensions | 42 × 78 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Pasadena Sleigh Bed California King
| Dimensions | 96.5 × 81 × 54 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Traditional, Vintage |