Oak Knoll Spindle Platform Bed California King
| Dimensions | 99 × 85 × 49.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Traditional |
Oliver 88-inch Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Black |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Olympia Drink Table
| Dimensions | 13 × 13 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Orchard Street Power Motion Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Ottoman 24600
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
P7117BD Sectionals
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue, Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Palettes Dining 48″ x 84″ Rectangle Plank Table
| Dimensions | 84 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |


