Buckley 4864 Power Lift Recliner
Call for Price
Thompson Leather Panel Arm Manual Recliner
Call for Price
33-884 – Dorothy Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully Uph. |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | Casters available as a custom option. Dressmaker’s skirt w/ Kick Pleat is standard. |
| Volume | 8 cft |
| Weight | 28 lb |
| C.O.M. (*) | 3.75 yrd |
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 21 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.