Paula Deen Sectional P7356BD-Sect
| Dimensions | 104 × 127 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Paula Deen Wood Trim Chair P036410BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Penny Table Centennial
| Dimensions | 18 × 18 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Penny Table Onondaga
| Dimensions | 18 × 18 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
Pierre Dining Room Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
Prestige Dining Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
Reed Ottoman
| Dimensions | 25 × 31 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Revere Curved Square Coffee Table
| Dimensions | 40 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |







