Southampton Nightstand
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Southampton Panel Bed
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
Spindle Bed Full
| Dimensions | 82 × 64.5 × 49 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Spindle Bed Full Cherry
| Dimensions | 82 × 64.5 × 49 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Stockbridge Pedestal Table
| Dimensions | 44 × 44 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |
Studio C Essentials Sofa 004200
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |


