Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Round Pedestal Dining Table 52″
| Dimensions | 52 × 52 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Round Pedestal Table, No Leaves 42″
| Dimensions | 42 × 42 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Round Pedestal Table, No Leaves 46″
| Dimensions | 46 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Round Table Top 5454B112
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Round Table Top 6060B000
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Blue, Brown, Multi Color |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Roycroft Tabouret Table
| Dimensions | 14 × 14 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Vintage |
San Gabriel Cocktail Table
| Dimensions | 23 × 56 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Traditional |


