Stockbridge Pedestal Table
| Dimensions | 44 × 44 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |
Surrey Hills Flip-Top Console Table
| Dimensions | 16 × 60 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Transitional |
Surrey Hills Four-Poster Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Wood |
Surrey Hills Recliner
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Surrey Hills Recliner Bay Brown
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |

