Avery – Dune Queen Bed 5/0
Avery – Stream Queen Bed 5/0
Axel – Ozone Power Recliner
Bailey Leather Loveseat
| Dimensions | 38 × 60 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Bailey Loveseat
| Dimensions | 38 × 60 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Barlin Mills Sofa
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 38 in |
| Color | Brown, Umber |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Series Features | An updated look to a inline favorite 872. Featuring a new faux leather and jumbo stitching. Loose seat cushions and attached backs with plastic tri-block legs. |
| Brand | Ashley Furniture |
Belle Teardrop Lounge Chair
Belleville Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |



