Braddock Accent Table
"*" indicates required fields
Description
A nod to classic coastal style, this accent table features a rustic iron frame wrapped in natural fiber rope accents topped with clear tempered glass.
Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Coastal |
| Collection | Braddock |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.