Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
Destinations Collection - Narrow Side Table in Ocean Blue
Call for Price
Butler Accent Table, Black
"*" indicates required fields
Description
This perfect pull-up table pairs an updated design with timeless finishes. The tempered glass top is supported by a brushed brass plated stainless steel base accented by an elegant white marble foot with natural veining.
Additional information
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 11 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Butler |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.