Andora Panel Bed
Call for Price

Alex PUB TABLES 50685-36/52+91461/87
Call for Price
C39-624 – Vienna Juliett Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Santos Rosewood Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**Open shelf at base |
| Volume | 9 cft |
| Weight | 36 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 26 × 28.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vienna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.