Andora Panel Bed
Call for Price

Alex PUB TABLES 50685-42/52+91461/87
Call for Price
C39-633 – Vienna Metropolis Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Burl Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLY.Four shelves |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 77 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vienna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
AE-3366 – Vienna Opera Bench
AE9-723 – Vienna Cabinet
C39-146 – Vienna Bed – King Size 6/6
C39-147 – Vienna Bed – Cal King Size 6/0
C39-156 – Vienna Bed With Channel Uph – King Size 6/6
C39-157 – Vienna Bed With Channel Uph – Cal King Size 6/0
C39-205 – Vienna Oslo Dresser
C39-561 – Vienna Pablo Side Chair
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Americana Modern – Denim Chairside Table
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.