L587-a Annora Arm Chair
Call for Price

Kai PUB TABLES 50707/5247+90236
Call for Price
C3A-622 – Vienna Chicago Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Scagliola, Metal, Mirror |
|---|---|
| Notes | Off-white scagliola and antique brass finish metal base with clear mirror glass top |
| Volume | 9 cft |
| Weight | 71 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 26 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vienna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.