Stockten Indigo English Arm Chair with Casters
Call for Price
Destinations - Cambria Table in Honey
Call for Price
Cartwright Side Table
"*" indicates required fields
Description
Showcasing a blend of tonal mixed media elements, this side table is wrapped in a soft mushroom gray oak veneer with a brushed pewter X base, and topped with an aged gray concrete slab. Has one storage drawer with coordinating brushed pewter bar hardware.
Features
| Storage | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 19 × 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Cartwright |
| Features | Storage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.