Beckham Modular Double Chaise Sectional
Call for Price
Titan 3480 Corner
Call for Price
Descend Accent Table
"*" indicates required fields
Description
The perfect accent for any space, the Descend table features a stacked column design made of heavily textured cast aluminum finished in antique gold.
Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Descend |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Denim Chairside Table
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.