Elements Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Composed of an aged bronze base supporting two beautiful slabs of bubble glass. Bubble glass is crafted from tiny air bubble trapped within the glass creating a mesmerizing visual effect and allowing some light to pass through.
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 17 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Elements |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.