Eden Upholstered Bed
Call for Price
PARKS: Outdoor Living- Biscayne Lounge Chair w/Footstool
Call for Price
Indus Side Table
"*" indicates required fields
Description
With a natural poplar burl finish, this side table embodies beautiful symmetry and design. Close-up details illustrate the burls treasured finish with deep swirls against the table’s natural warm lighter grains.
Additional information
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Indus |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Indus 2 Drawer Chest
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 30 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Indus |
| Features | Storage |
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.